středa 26. června 2019

Harta zewl 2019


Vážení přátelé,

opět se letos uskuteční již vícekrát odzkoušené letní zevlování na březích Slezského moře.

Termín akce je stanoven na: 25.7. - 28.7. s ohledem na větší šanci teplého počasí proti loňským holomrazům koncem června (ikdyž letos to tak nevypadá, ale ten termín už měnit nebudem).

Na místě budeme od čtvrtečního odpoledne, takže je možno dorazit dle libosti.

Místo je zde: 49.909197,17.543690. Dá se tam dojet autem z Razové a taky z Leskovce, ale z toho Leskovce už to je celkem offroad. Na motorce to je (celkem) bezproblému v obou směrech. Z toho Leskovce je tam zákaz vjezdu. Z Razové tam minule nebyl, tak snad to furt platí.

K dispozici budou 2 bečky zdarma (+ vemem asi 1 - 2 navíc, ale to už sponzorovat nebudem), chlazení, elektrocentrála, vymakaný profi party stan a spousta dalších užitečných věcí. Nejspíš vemem i grill, takže něco opečem. Vzhledem k tomu, že tam ale nebude lednička, koncipujte potraviny s sebou donesené s ohledem na tuto skutečnost. Jídlo si vemte každý svoje.

S sebou: dobrou náladu, hudební nástroj, spací pytel, kdo nechce mít ve spacáku hady a pavouky nechť si veme stan. Vlastní krígl výhodou. Samozřejmě plavky.

Na místě akce je: pláž, kde se dá koupat, parta kamarádů, pivo, zábava...

Na místě akce není: WC, sprcha, pitná voda z kohoutku, kryté spaní.

V relativním dosahu je solidní restaurace, kde jsme se minule byli kolektivně najíst a vys...
Kdo ste byli na minulých ročnících tak víte.

Šiřte to dál mezi dobré lidi - určitě zapomenu to poslat všem, však víte...
a dejte mi vědět kdo jede a v jakém počtu ať víme kvůli piva.

PS: Jsme tam víceméně na černo, tak se taky může stát, že nás od tama vypakujou (nikdy se to sice nestalo, ale kdyby letos jo, tak to budem operativně řešit). Kdyby tam náhodou bylo letos obsazeno třeba rybářema, tak se přesunem někam jinam poblíž - to budem ale vědět až těsně před akcí, tak to ještě před odjezdem sčekněte pro aktuální info, ať se tam nehledáme jak parta pitomců.

s pozdravem

Heki

0 komentářů: