středa 1. dubna 2009

Velice užitečná věc


Prvního dubna mi přišlo do schránky další číslo Vodafonského poloreklamního časopisu ČiliChilli. Od nového roku (nebo tak nějak) k němu přidávají i nějakou rádoby vtipnou přílohu. Už díky tomu disponuju katastrofickým kalendářem, zeleným trsátkem s karikaturou Kurta Cobaina a papírovou plackou, kterou paní učitelka zastavuje dopravu, když musí děti přejít přes přechod. K čemu ovšem tohle všechno?

Dubnová příloha mě ovšem srazila na kolena. Tohle se jim (podle mě) fakt povedlo. Jak už možná ti všímavější z vás poznali, jedná se o sáček s hrachem. Ten hrách ovšem není jen tak ledajaký hrách, je to Trestací hrách. A aby toho nebylo málo, lze jedním balením ztrestat hned několik hříšníků nebo stihnout jediného nebožáka vícenásobným trestem.

Nakonec pro inspiraci přikládám opis návodu k použití Trestacího hrachu:
„Takový hrách je neuvěřitelně šikovná věcička. Předně na něm můžete nechat někoho klečet . Sázíte-li na to, že práce šlechtí, nechte hříšníka hrách pěkně naklíčit, zasadit, zalévat, zbavovat plevele a nakonec sklidit. Jak se říká, kdo seje hrách, sklidí hrách. A zdá-li se vám jakýkoli trest marný, můžete hrách alespoň na stěnu házet.”

1 komentářů:

Heki řekl(a)...

Hustě :-D