čtvrtek 3. dubna 2008

Pro Opaváky


V pátek budou ve Třináctce Charlie Straight spolu se SB. Moc sem tam chtěl jít, ale jedeme na Nýznerov, takže hochy z Třince zase neuvidím. Nicméně kdo s námi na hory nejedete, zajděte si na ten koncert a pak mi o tom vyprávějte, prosím.

8 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.
Run — Hev řekl(a)...

@Shakadal: Ahoj, mohl bys mi prosím poradit? Navštívil jsem tu stránku a zahlásilo mi to tam, že mám na svém počítači vir. Stáhl jsem tedy antivir, který tam nabízeli a nainstaloval ho. Zkontroloval mi celý disk a našel tři viry. Jenže po restartování se mi začaly otevírat podivné programy s penisy a viagrami a celý počítač je nějaký pomalý. Nemáš prosím tip na nějaký jiný antivir? Ten tvůj je zdá se neúčinný :-(.

kubthebe řekl(a)...

:D

witeg řekl(a)...

jojo hevrun - :D
(tys to jako fakt stahnul? omg... kdybych nebyl na gorach tak sem to hned smaznul, alt takhle mi proklouzl... nejak tady jde dat captcha, ale neprisel sem na to jak. myslim ze se sama objevi az kdyz toho spamu je vic)

Run — Hev řekl(a)...

Proč má Cobi na avataru můj xicht? :-)) CAPTCHA je mrzká, kdo to má opisovat :-(. Leda by to šlo nastavit tak, ať určití lidé tu CAPTCHu vyplňovat nemusí. Jinak bude efektivnější, když sem tam smažeš jeden komentář…

witeg řekl(a)...

Mám takové tušení, že je to Cobiho xicht, zas si tak nefandi :)

Run — Hev řekl(a)...

Nene, sleduj: Stoupni si metr a půl od obrazovky, zavři levé oko a koukni na to znova — uvidíš mě! :-)

witeg řekl(a)...

uz ses asi dlouho nevidel... zadna shoda, pane :D