úterý 15. dubna 2008

Hlad má velké oči


Vrámci dnešního večerního nákupu v Brněnce jsem zakoupil množství potravin, kterými jsem se chystal následně zasytit. Hlavním chodem měly být Matjesové řezy s cibulí zajídané rohlíky, dále jsem pořídil mléčnou rýži se skořicovou příchutí, hermelín, hořčici, piškoty a zlevněné mléko.
Po otevření kelímku s rybou mi došlo, že dojíst celou dávku bude pravděpodobně znamenat zdravotní komplikaci - výrobce se asi potřeboval zbavit nadbytečných zásob rostlinného oleje, takže po nabrání kousku sledě jsem ho musel zbavit minimálně stejného objemu tuku. To by se ještě dalo snést, kdybych to celé nebyl nucen zapíjet trvanlivým mlékem s ukončeným trváním a zajídat mléčnou rýží. Prostě dneska to nemůže skončit happyendem...
Update: Začínám popouštět střevní plyny, prosím kolegu o půjčení jeho měkčeného toaletního papíru

3 komentářů:

Heki řekl(a)...

Ještě si měl pořídit pro jistotu jeden Ambrosius - aby to bylo jisté :-D

witeg řekl(a)...

Chtěl sem koupit Radka ať vyhraju ten srub, ale měli jenom nesoutěžní lahváče...

GiGx řekl(a)...

Stalo se mi něco podobneho . Včera mi ujel vlak do opavy z ostravy kteri jel v 00 30 a měl jsem hlat tak jsem zašel do nejbliší otevřene hospi (u ciganu a byl tam bordel) co jineho jsem si ja debil dal než utopence a dnes rano mě veškole několikrat prohnali ale ja neměl měky toaleťak.