neděle 2. prosince 2007

Banik vs Chuji z GieKSy


V neděli hrála na Bazalech Sparta a jak už jste možná slyšeli, bylo tam dusněji než jindy. O "zpestření" se postarali idioti z Katowic, neboli kamarádi našich kluků z kotle.
Když jsem pozoroval, jak naši soudruzi trhají jednu řadu sedaček za druhou, říkal jsem si, že se do té sociologie asi budu muset hlouběji ponořit, protože tohle patologické chování prostě nechápu. Aspoň že se tentokrát proti těm pičulínům postavila i inteligentní většina a krom neskrývaného fandění floydům si to s těma kokotama někteří vyřídili pěstně. Smutné je, že většina Poláků se chovala normálně, ale jako vždy, uplatňovat se bude kolektivní vina.
Natočil jsem nějaké videa, tak se kdyžtak koukněte.
Jo a ještě stojí zato diskuse na hooligans.cz >:o Zatím jsem tu bandu toleroval, ale odteďka no mercy!

2 komentářů:

Run — Hev řekl(a)...

A proč je vlastně ti policajti nezbijou? Každopádně ta situace, kdy už jsou sedadla tak daleko, že si je musí štafetovitě předávat, aby je mohly hodit na cajty, je dost legrační.

witeg řekl(a)...

Těžko říct, myslím že mají svoji taktiku. Spíš je natáčí na video, aby je potom vklidu identifikovali. Nějaký otevřený souboj se pak těžko kočíruje, kdysi se tam řezali a dělalo to vic škody než užitku. I tak maji dva cajti zlomene hnaty...