pátek 29. června 2007

Test orientačního smyslu


Kamarádi mi už odjeli na chatu a já se ještě prudím v kanclu. Ale už se pomalu chystám za nima. Jenže minule jsem na tom slavném výletě nebyl, tak nevím, jestli tam trefím. Jedinou indicií je mi tento Docentův tutoriál:

"Cesta do jamy lvove.......
Je nutne dojet do Prostredni Becvy, na zastavku Hotel Zavadilka. Pro zemepisne analfabety, nejdriv musite do Roznova p. Radhostem, odtamtud je to busem co by Pravnima dejinama dohodil.
Mrknete se do fotogalerie na leteckou mapu s vysvetlivkama cesty!!! Zavadilka je cislo 1. Tu nechate za zady, preskotacite cestu za zvuku klaksonu a brzd a date se jakoby dolu do vesnice.
Za tenisovym kurtem vsak zahnete doleva az se po chvili dostanete k mostu pres potok(2, pozor na trolla strazce pod nim, toho premuze jen griphin nebo jina prisera:-)
Presjdete most, po ceste do kopecka ujdete tak 50 metru a date se po sterkove ceste doleva do lesa(odbocka 3). Pujdete lesem, prejdete maly most pres potok(troll to vzdal uz minule),
az dojdete k staveni, obklopenemu ruznymi polorozpadlymi vozidly(4) - bezpecne tam bude strary vojensky zasobovaci vuz, nejspis i bagr. Odtud se date doprava, do kopecka a po chvili i do lesa.
(Pozn. tady zacina druha cast mapy)
Pujdete chvili lesem, kdyz uslisite desive vyti, nejsou to vlci... ale uz my. Pred koncem lesiku prudce doprava (5) a jste doma!!!!!!!!!


Super že? Akorát že já jsem tu jím zmiňovanou mapku nenašel, takže jsem musel trasu vyhledat čistě podle textových instrukcí. Tož schválně - trefil jsem se? To se dozvíme zanedlouho :)
Každopádně mapy.cz jsou úplně nejvíc nejlepší věc co kdy Seznam udělal, fakt respekt největší.

0 komentářů: